Jak probíhá instalace
fotovoltaických systémů?

Maximálně respektujeme vaše pohodlí a komfort. Instalace plánujeme tak, abyste si nás skoro ani nevšimli. Zpravidla jsou instalace jednodušší a ty netrvají více než jeden den. U složitých instalací na míru vždy přicházíme s individuálním řešením. Jste v dobrých rukou - instalací za sebou máme již přes 450.

Kudy povede kabeláž? Budete mi vrtat do střechy, když nemám udělanou přípravu?

Náš technik přijede nejprve k vám domů na obhlídku, kde individuálně navrhne cesty kabelů a uložení komponent u vás v domě, ideálně se vymyslí cesta, která vám nebude opticky vadit a se kterou budete maximálně spokojení. Většinou se kabel svede po fasádě v liště nebo chráničce a prostup do domu se řeší z fasády v místě technické místnosti (kde budou uloženy komponenty a baterie FV systému).

Budete mi vrtat / sekat v domě?

Do domu se dostaneme jedním prostupem z fasády do technické místnosti, kde vedeme všechny kabely v bílých lištách, takže pouze přivrtáme lišty a přiděláme komponenty na stěny (střídač, pomocné jističe, atd), bílá lišta povede i k domovním jističům, pokud nejsou v technické místnosti. Vše řešíme po konzultaci s Vámi individuálně, aby zásah do Vašeho domu byl co nejmenší.

Jaké nabízíte další elektroinstalační práce?

Kromě standartních elektroinstalačních prací nabízíme také doplňkové služby:

  1. Zhotovení elektrorozvodů, jejich opravy a úpravy 
  2. Výměny pojistek, jističů, elektroměrových rozvaděčů a domovních rozvaděčů 
  3. TV rozvody, datové rozvody, kamerové systémy a zabezpečovací zařízení EZS
  4. Výměny svítidel primárně za LED svítidla 
  5. Montáže hromosvodů 
  6. Veškeré revize 

Na co si dát pozor u úprav elektroměrových sloupků?

Uvažujete o střešní solární elektrárně (třeba i výhledově)? Pak pokračujte ve čtení, tohle téma se vás přímo týká. Distribuční společnosti totiž od listopadu 2019 mnohem přísněji kontrolují, zda elektroměrové rozvaděče při připojování solárních elektráren (i dalších výroben elektřiny) splňují striktně stanovená pravidla. Aby to nebylo úplně jednoduché, každá distribuční společnost si je nastavila po svém. A některé povinné úpravy bohužel můžou nečekaně zasáhnout do rozpočtu.

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí
už jen jedna zpráva...
Od úspor na energiích vás dělí už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů