Podívejte se nám pod ruce

Nejnovější realizace pro naše klienty

Nakoukněte pod pokličku a inspirujte se již proběhlými realizacemi po celé ČR. V případě zájmu nám můžete poslat nezávaznou poptávku a my se vám obratem ozveme.

Reference

Klienti o nás říkají

Solarfy jsem si vybral hlavně díky jejich vstřícnému přístupu. Původně jsem uvažoval i o jiných firmách, ale s nimi komunikace vázla. Díky známému jsem se dozvěděl o Solarfy a od odeslání poptávky už to šlo jako po másle. Navštívili mě, udělali návrh, nabídku a po schválení začala instalace. Fotovoltaiku mám s 22 panely a 10kW baterií a 15kW střídačem. Do budoucna plánuji instalaci dalších 8 panelů. Celý průběh byl bezproblémový, na všem jsme se vždy domluvili.

Dalibor P.

Na Solarfy jsem dostal tip od distributora. Porovnával jsem je ještě s jednou firmou, ale přesvědčili mě dobré reference. Líbilo se mi jednání vedení firmy i montérů. Jsou příjemní, bezkonfliktní a dynamičtí. Od prvního kontaktu do zkušebního provozu uplynuly 4 měsíce.

Antonín L.

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí
už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů