FVE pro bytové domy

Fotovoltaické systémy pro
SVJ a bytové domy

Ušetřete za elektrickou energii díky fotovoltaické elektrárně ve Vašem bytovém domě nyní s dotací od NZÚ s podporou systémů s přímou spotřebou nebo akumulací do akumulátorů.

Pro ušetření za elektrické energie společných prostor, případně i bytových jednotek při sloučení všech bytu pod hlavní elektroměr SVJ nebo bytová družstva.

Jak postupujeme?

Vstupní analýza zdarma > Projektová dokumentace > Vyřízení dotace > Instalace fotovoltaické elektrárny > Revize i zaškolení se systémem

Dotace NZÚ
na bytové domy
  • Za 1 kWp instalovaného výkonu 15 000,- Kč
  • Za 1 kWp el. Akumulačního systému s akumulátory na bázi lithia 10 000,- Kč
  • Za 1 FV systému připojenu bytovou jednotku 5 000,- Kč

Maximální podporovaný instalovaný výkon systému (instalovaný výkon FV modulů) je 100 kWp na
podanou žádost. Pokud tato podmínka není splněna, je podporovaný výkon v kWp omezen na 1,5násobek stávající roční průměrné spotřeby v MWh.

Značky, které montujeme

Montujeme pouze renomované
a kvalitní výrobky značek
weblogo5.png
jinko-solar-logo.svg
logo2.png
clipart4328799.png
goodwe.png
Logo-JaSolarPNG.png
longi-logo.svg
Meyer_Burger_Logo.svg.png
huawei-logo-horizontal.svg
187415.svg
PinClipart.com_clipsal-timer-switch-instructions_3369122.png
lg_.png

Reference

Klienti o nás říkají

Na společnost Solarfy jsme se obrátili v létě 2021 a na rozdíl od dvou jiných společnost, které jsme oslovili, jsme dostali jasné a fundované informace. Hlavně jsme nemuseli čekat rok 😊 Za nás spokojenost!

Šulcovi Brandýs n. Labem

Firmu Solarfy určitě doporučuji, jsou rychlí, dobří a vědí, co dělají. Hlavně se vším pomohou, vše vysvětlí. Po vyřízení všech papírů a podkladů šlo všechno již ráz naráz a vlastně jsme s manželem nemuseli na nic myslet.

Monika V. Jesenice

Solarfy nám pomohla s výběrem vhodného systému na náš dům, vše do puntíku naplánovala a poté zrealizovala. Pomohla nám s vyřízením dotace, a hlavně to netrvalo leta. Určitě doporučuji a moc děkuji.

Oliver a Petra Plzeň

Jak probíhá spolupráce

Provedeme vás
krok po kroku
shutterstock_1928731643-3-scaled.jpg
01

Vstupní analýza zdarma

Rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a zdarma zašleme návrhy Vaší FVE s nabídkou. Pro stavbu Vašeho fotovoltaického systému se Náš tým postará o kompletní realizaci, zajistíme veškerou projekci, připojení k distribuci a především dotaci.

Chci vstupní analýzu zdarma
shutterstock_365039654-scaled.jpg
02

Řešení na míru včetně asistence se zařízením dotací

Po vstupní analýze navrhneme ideální řešení včetně akčních kroků a návrhu na získání dotací. Náš tým se postará o kompletní realizaci včetně komplexní kontroly a analýzy efektivity po instalaci.

Více o spolupráci s námi

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů