Fotovoltaické systémy

S bateriovým
úložištěm

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximální energetickou soběstačnost.

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximální energetickou soběstačnost.

Díky kombinaci fotovoltaiky s bateriovým úložištěm pro uskladnění vyrobené energie, současně s ohřevem teplé vody, využijete maximum vyrobené energie. Využíváte vyrobenou energii i ve večerních hodinách, kdy již slunce nesvítí. Můžete tak minimalizovat závislost domácnosti na distribuční síti a pojistit se tak v případě jejího výpadku.


Efektivita výroby energie solárních panelů plně závisí na počasí. Bateriové úložiště slouží k tomu, abyste měli možnost energii akumulovat a využít jí v momentu, kdy fotovoltaická elektrárna energii přímo nevyrábí. Ve většině domácností je spotřeba energií nejvyšší právě ve večerních hodinách. Energii však můžete čerpat i přes den.

Vyrobená energie ze solárních panelů putuje přímo do střídače. Ten přemění stejnosměrný proud na střídavý, aby jste mohli energii spotřebovat. V případě přebytku se energie automaticky přemístí ze střídače přímo do baterie.

Tento systém je vhodný především pro domácnosti se spotřebou energií nad 4 MWh ročně. Velikou výhodou bateriových úložišť je, že se na ně vztahuje speciální dotace (10 000 Kč na každou 1 kWh).

Jaké systémy Vám umíme dodat

Sety střídačů a baterií za bezkonkurenční ceny. Ověřené, moderní a kvalitní značky a výrobci, které máme osobně prověřené a vyzkoušené.

Set Sunways

Hybridní 3f střídač Sunways STH-10KTL-HT
Baterie Dyness Tower T10 10,66 kWh

Set Growatt

Hybridní 3f střídač Growatt SPH10000TL3 BH-UP
Baterie Growatt ARK-10.24H-A1 10,24 kWh

Set Solax

Hybridní 3f střídač Solax X3-Hybrid G4
Baterie
Solax Triple Power Battery

Značky, které montujeme

Montujeme pouze renomované
a kvalitní výrobky značek
Growatt_logo.png
weblogo5.png
longi-logo.svg
PinClipart.com_clipsal-timer-switch-instructions_3369122.png
jinko-solar-logo.svg
Logo-JaSolarPNG.png
logo2.png
goodwe.png
lg_.png

Jak probíhá spolupráce

Provedeme vás
krok po kroku
shutterstock_1928731643-3-scaled.jpg
01

Vstupní analýza zdarma

Rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a zdarma zašleme návrhy Vaší FVE s nabídkou. Pro stavbu Vašeho fotovoltaického systému se Náš tým postará o kompletní realizaci, zajistíme veškerou projekci, připojení k distribuci a především dotaci.

Chci vstupní analýzu zdarma
shutterstock_365039654-scaled.jpg
02

Řešení na míru včetně asistence se zařízením dotací

Po vstupní analýze navrhneme ideální řešení včetně akčních kroků a návrhu na získání dotací. Náš tým se postará o kompletní realizaci včetně komplexní kontroly a analýzy efektivity po instalaci.

Více o spolupráci s námi

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů