Fotovoltaické systémy

S bateriovým
úložištěm

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximální energetickou soběstačnost.

Vhodné pro ty, kteří chtějí maximální energetickou soběstačnost.

Díky kombinaci fotovoltaiky s bateriovým úložištěm pro uskladnění vyrobené energie, současně s ohřevem teplé vody, využijete maximum vyrobené energie. Využíváte vyrobenou energii i ve večerních hodinách, kdy již slunce nesvítí. Můžete tak minimalizovat závislost domácnosti na distribuční síti a pojistit se tak v případě jejího výpadku.


Efektivita výroby energie solárních panelů plně závisí na počasí. Bateriové úložiště slouží k tomu, abyste měli možnost energii akumulovat a využít jí v momentu, kdy fotovoltaická elektrárna energii přímo nevyrábí. Ve většině domácností je spotřeba energií nejvyšší právě ve večerních hodinách. Energii však můžete čerpat i přes den.

Vyrobená energie ze solárních panelů putuje přímo do střídače. Ten přemění stejnosměrný proud na střídavý, aby jste mohli energii spotřebovat. V případě přebytku se energie automaticky přemístí ze střídače přímo do baterie.

Tento systém je vhodný především pro domácnosti se spotřebou energií nad 4 MWh ročně. Velikou výhodou bateriových úložišť je, že se na ně vztahuje speciální dotace (10 000 Kč na každou 1 kWh).

Jaké systémy Vám umíme dodat

Sety střídačů a baterií za bezkonkurenční ceny. Ověřené, moderní a kvalitní značky a výrobci, které máme osobně prověřené a vyzkoušené.

Set Sunways

Hybridní 3f střídač Sunways STH-10KTL-HT
Baterie Dyness Tower T10 10,66 kWh

Set Growatt

Hybridní 3f střídač Growatt SPH10000TL3 BH-UP
Baterie Growatt ARK-10.24H-A1 10,24 kWh

Set Solax

Hybridní 3f střídač Solax X3-Hybrid G4
Baterie
Solax Triple Power Battery 11,6 kWh

Značky, které montujeme

Montujeme pouze renomované
a kvalitní výrobky značek
Growatt_logo.png
weblogo5.png
longi-logo.svg
PinClipart.com_clipsal-timer-switch-instructions_3369122.png
jinko-solar-logo.svg
Logo-JaSolarPNG.png
logo2.png
goodwe.png
lg_.png

Jak probíhá spolupráce

Provedeme vás
krok po kroku
shutterstock_1928731643-3-scaled.jpg
01

Vstupní analýza zdarma

Rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a zdarma zašleme návrhy Vaší FVE s nabídkou. Pro stavbu Vašeho fotovoltaického systému se Náš tým postará o kompletní realizaci, zajistíme veškerou projekci, připojení k distribuci a především dotaci.

Chci vstupní analýzu zdarma
shutterstock_365039654-scaled.jpg
02

Řešení na míru včetně asistence se zařízením dotací

Po vstupní analýze navrhneme ideální řešení včetně akčních kroků a návrhu na získání dotací. Náš tým se postará o kompletní realizaci včetně komplexní kontroly a analýzy efektivity po instalaci.

Více o spolupráci s námi

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí
už jen jedna zpráva...
Od úspor na energiích vás dělí už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů