Fotovoltaika a tepelné čerpadlo

FVE s tepelným čerpadlem zajistí Vaší domácnosti komplexní řešení využitelné po celý rok. V létě poryje FVE velkou část spotřeby elektřiny na ohřev teplé užitkové vody a v kombinaci s TČ jde využít pro klimatizaci. V zimě Vám ve slunečných dnech pomůže FVE s elektrickou energií pro tepelné čerpadlo.

Naše fotovoltaické systémy dokážou rozpoznat množství přebytkové energie a na základě toho regulovat spotřebu a výrobu elektřiny tepelného čerpadla pomocí Wattrouteru. Tento regulátor přesměruje přebytek energie ze solárních panelů přímo do tepelného čerpadla, bojleru nebo baterie. S fotovoltaickým systémem a tepelným čerpadlem s přehledem pokryjete část podzimního či jarního provozu tepelného čerpadla.

Jedná se o ekonomicky i ekologicky nejúspornější kombinaci. Přecházíte-li z vytápění elektrickým kotlem, můžete očekávat návratnost investice i do 3 let od instalace.

 

Značky, které montujeme

Montujeme pouze renomované
a kvalitní výrobky značek
Growatt_logo.png
weblogo5.png
longi-logo.svg
PinClipart.com_clipsal-timer-switch-instructions_3369122.png
Logo-JaSolarPNG.png
jinko-solar-logo.svg
logo2.png
goodwe.png
lg_.png

Jak probíhá spolupráce

Provedeme vás
krok po kroku
shutterstock_1928731643-3-scaled.jpg
01

Vstupní analýza zdarma

Rádi s Vámi probereme Vaše potřeby a zdarma zašleme návrhy Vaší FVE s nabídkou. Pro stavbu Vašeho fotovoltaického systému se Náš tým postará o kompletní realizaci, zajistíme veškerou projekci, připojení k distribuci a především dotaci.

Chci vstupní analýzu zdarma
shutterstock_365039654-scaled.jpg
02

Řešení na míru včetně asistence se zařízením dotací

Po vstupní analýze navrhneme ideální řešení včetně akčních kroků a návrhu na získání dotací. Náš tým se postará o kompletní realizaci včetně komplexní kontroly a analýzy efektivity po instalaci.

Více o spolupráci s námi

Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Stačí nám na sebe zanechat kontakt a některý z našich techniků vás bude kontaktovat v příštích 48 hodinách. Vstupní analýza je vždy zdarma a obsahuje zhodnocení aktuální situace a návrh optimálního řešení, které přinese největší úsporu energií včetně akčního plánu na získání dotací.

Od úspor na energiích vás dělí
už jen jedna zpráva...
Od úspor na energiích vás dělí už jen jedna zpráva...

    Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů